שלח הודעה הוספה למעודפים חזור לדף הבית               
 
    נעמה בן משה
אדריכלות פנים ועיצוב
 
     
     
  יצירת קשר קישורים גלריה הדמיות מאמרים אודות  דף הבית  

אודותנעמה בן משה

מעצבת פנים, לימודי תעודה -  תכנון ועיצוב פנים במסגרת לימודי החוץ של הטכניון; בעלת תעודת הנדסאי לעיצוב פנים מטעם רשות ההסמכה להנדסאים, מס' ה/21622

בעלת BA במדעי החברה והרוח, מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

בעלת MA בהצטיינות, במדיניות ציבורית, מטעם אוניברסיטת תל-אביב. מסלול התמחות: תכנון עירוני ואזורי.

חברת אגודת אדריכלי הפנים בישראל – מזכ"ל האגודה בשנים 2005-2007, וכן חברת I.F.I האיגוד
הבינלאומי של אדריכלי הפנים

התובנה האדריכלית

                          פונקציונלי, זה יפה

                                     

עיצוב פנים, מעבר לכך שמדובר בעיצוב אומנותי פלסטי, הוא מעצב גם את סגנון החיים ואיכות החיים. לכן הפונקציונליות מאד חשובה. מה הטעם לעצב ארון אמבטיה מרהיב ביופיו, רק כשמצחצחים שיניים צריך להתפתל כמו אקרובט, או כשמנסים לקרוא ספר לפני השינה, המנורה שנקנתה לחדר השינה מאירה נהדר את השידה, רק לא את הספר. לא לוותר על היופי והאסטתיקה, אך לשים את ההגיון במשמעות השימושי בראש.

ניסיון מקצועי

                                     

30 שנה, בעלת משרד לשירותי אדריכלות פנים. מומחית ובוררת בתחום עיצוב הפנים, מטעם בית המשפט,התמחות בבתי מגורים ומשרדים , בעיקר, אך לא רק. תיאום בין יועצים וגורמים שונים, וכן זיקה חזקה לאסטתיקה אורבנית. במסגרת היותה חברת הנהלת מועצת רמת השרון, בשנים 1989-1993, ליוותה פרוייקטים ציבוריים ומבני חינוך.

משרד בוטיק

המשרד של נעמה בן משה הוא מה שנקרא:One man company , דהיינו – היא המתכננת הבלעדית של הפרוייקט. השרטטים, רק עושים את העבודה הטכנית. נעמה מלווה אישית את הפרוייקט לאורך כל התהליך, לרבות בחירת החומרים. זה בדיוק כמו ההבדל בין שרות במלון גדול לבין שרות במלון בוטיק.  


   דף הבית אודות  |  מאמרים  |  הדמיות  |  גלריה  |  קישורים  |  יצירת קשר                  כל הזכויות שמורות - נעמה בן משה אדריכלות פנים ועיצוב

משיח קובי - בניית אתרים ושרותי אינטרנט